Prąd dla firm Łódź

Energia dla firm – Łódź

Zapewniamy kompleksowe usługi z zakresu dostarczania energii elektrycznej dla przedsiębiorstw w mieście Łódź. Prąd dla firm jest dostępny z gwarancją niezmiennej ceny na okres 12, 24 i 36 miesięcy. W naszej ofercie znajduje się wyłącznie ekologiczna, pochodząca ze źródeł odnawialnych energia dla firm. Łódź to miasto, na którego terenie dostarczamy prąd rozliczany wyłącznie za rzeczywiste zużycie. Gwarantujemy wygodny dostęp do eBOK Moje Axpo oraz e-płatności, a także możliwość łatwego podpisania umowy przez internet.

Zainteresowaliśmy Cię?

Uzupełnij dane o firmie a skontaktujemy się z ofertą dopasowaną do Twoich potrzeb

NIP Firmy

Email

Numer telefonu

+48

Dodaj zdjęcie faktury u obecnego sprzedawcy

Przeciągnij lub kliknij, aby dodać plik

Okres wypowiedzenia umowy u obecnego sprzedawcy

Wyrażam zgodę na przekazywanie przez Axpo Polska z siedzibą w Warszawie, Rondo Daszyńskiego 2B, 00-843 Warszawa, informacji handlowych za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji:

Podane dane osobowe będą przetwarzane aby skontaktować się z Państwem w celu przekazania informacji dotyczących produktów i usług oferowanych przez Axpo Polska sp. z o.o. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu uprawnieniach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności dostępnej tutaj

Gwarancja
stałej ceny

Opłata handlowa od:

1

zł/mc

Axpo Polska jest częścią Grupy Axpo z siedzibą główną w Szwajcarii będącej wytwórcą, partnerem w obrocie oraz sprzedawcą energii dla 3 milionów Klientów w 29 krajach europejskich oraz USA. 5 000 pracowników łączy w sobie ponad 100 lat doświadczenia w produkcji energii przyjaznej dla środowiska i pasji do innowacyjnych rozwiązań w celu stworzenia zrównoważonej ekologicznie przyszłości.