Prąd dla firm Warszawa

Elastyczne podejście do biznesu szczególnie cenione jest w stolicy. Dlatego w kwestii takiej, jak energia dla firm Warszawa może liczyć na naszą korzystną ofertę. Zapewniamy stałą cenę przez okres nawet trzech lat, a także umożliwiamy rozwiązanie umowy w każdym momencie, bez żadnych kar. Na dodatek korzystamy z ekologicznych rozwiązań, co nie pozostaje bez znaczenia dla każdej nowoczesnej firmy. W mieście takim jak Warszawa prąd dla firm nie musi być drogi. Wystarczy skorzystać z naszej korzystnej oferty. Więcej na ten temat opowiemy podczas kontaktu.

Zmień dostawcę energii dla firm w Warszawie

Nie martw się, czy i jak rozwiążesz umowę z dotychczasowym dostawcą energii dla firm. Zarówno w Warszawie, jak i w innych miastach to tylko formalność, a całą procedurą zajmą się specjaliści Axpo. Jedyne, co musisz zrobić, to podjąć decyzję, że chcesz kupować prąd dla firm na indywidualnie opracowanych warunkach, od przedsiębiorstwa mającego ugruntowaną pozycję na rynku europejskim i rozliczać zużycie energii w cenie zmiennej lub stałej. Jeżeli jesteś gotowy na wdrożenie OZE, zielona energia dla firm, którą dostarczamy, na pewno stanie się odpowiedzią na Twoje potrzeby.

Gwarantujemy uczciwą współpracę oraz korzystne rozliczenie prądu dla firm. Zielona energia* to szansa także dla Twojego przedsiębiorstwa, aby stać się eko. Ze względów wizerunkowych oraz ekonomicznych warto rozważyć tę opcję.

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? Skontaktuj się z doradcami Axpo i zapoznaj się ze spersonalizowaną, elastyczną ofertą energii dla firm z Warszawy.

Zmiana sprzedawcy?

To proste!

Przez internet

Zmień sprzedawcę prądu bez wychodzenia z domu czy czekania na kuriera. Axpo zapewnia minimum formalności i wygodę dzięki e-podpisowi Autenti – prosto, bezpiecznie, przez smartfon, tablet lub komputer!

Na Twoich warunkach

Stała czy zmienna cena? Ty wybierasz! Sprawdź nasze elastyczne modele zakupu energii i gazu.

Z troską o środowisko

W poszanowaniu dla środowiska, bez stosu drukowanych dokumentów i z zieloną energią w standardzie! W cenie oferowanej przez Axpo uwzględnione jest pokrycie całości zużycia energii gwarancjami pochodzenia lub innymi certyfikatami poświadczającymi wytworzenie energii z odnawialnych źródeł.

Chcesz poznać szczegóły oferty Axpo?

Wypełnij formularz, a my oddzwonimy z propozycją dla Twojej firmy.

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Axpo Polska sp. z o.o oraz stosowanie umocowanych partnerów Axpo Polska sp. z o.o, w celu odpowiedzi na Państwa zapytanie. Przysługuje Pani/Panu prawo: dostępu do danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych oraz prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się w naszej Polityce Prywatności dostępnej tutaj.

Wyrażam zgodę na przekazywanie przez Axpo Polska z siedzibą w Warszawie, Rondo Daszyńskiego 2B, 00-843 Warszawa oraz stosowanie umocowanych partnerów Axpo Polska informacji handlowych za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji:

Promotion

Zmiana sprzedawcy?

Z Axpo to proste!

Oferta na prąd i gaz dla firm

Sprawdź