Więcej niż energia

Naszym nadrzędnym celem jest dbałość o czyste powietrze i środowisko, dlatego już od kwietnia 2020 roku zapewniamy naszym klientom z segmentu małych i średnich przedsiębiorstw wyłącznie zieloną energię, wspierając rozwój odnawialnych źródeł energii w Polsce.

Okładka filmu

Axpo Polska jest częścią Grupy Axpo – największego producenta energii odnawialnej w Szwajcarii i międzynarodowego lidera w obrocie energią oraz odbiorze energii słonecznej i wiatrowej. Grupa łączy ponad 100 lat doświadczenia i wiedzę 6700 pracowników, by wprowadzać innowacje i sprostać potrzebom swoich klientów już w ponad 30 krajach Europy, Ameryki Północnej i Azji.

Okładka filmu

Axpo w Polsce

Już od ponad 20 lat jesteśmy obecni na polskim rynku, gdzie staliśmy się jednym z wiodących niezależnych odbiorców energii ze źródeł odnawialnych. Sprzedajemy energię elektryczną i gaz dla ponad 35 000 firm w całej Polsce. Wspierając transformację energetyczną w kraju, realizujemy również duże projekty fotowoltaiczne oraz rozwijamy magazyny energii. Obsługujemy kompleksowo klientów biznesowych: od mikro-, małych i średnich firm po międzynarodowe przedsiębiorstwa przemysłowe.

200 +

pracowników w PL

20 +

lat doświadczenia

35000 +

klientów

Prosta zmiana na lepsze

Cieszymy się zaufaniem klientów

Jesteśmy numerem jeden w rankingu Enerad, niezależnej porównywarki cen energii. Zaufało nam już ponad 35 000 firm w całej Polsce.

Zawsze działamy transparentnie

Wierzymy, że wybór sprzedawcy prądu i gazu może być decyzją opartą na zaufaniu, transparentności marki, łatwości obsługi i podzielaniu tych samych wartości, a nie wyłącznie na samej cenie.

Szanujemy środowisko naturalne

Gwarantujemy, że prąd zużyty przez naszych klientów z segmentu MŚP będzie miał całościowe pokrycie w gwarancjach pochodzenia lub innych certyfikatach poświadczających wytworzenie energii z odnawialnych źródeł.

Chcesz poznać szczegóły oferty Axpo?

Wypełnij formularz, a my oddzwonimy z propozycją dla Twojej firmy.

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Axpo Polska sp. z o.o oraz stosowanie umocowanych partnerów Axpo Polska sp. z o.o, w celu odpowiedzi na Państwa zapytanie. Przysługuje Pani/Panu prawo: dostępu do danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych oraz prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się w naszej Polityce Prywatności dostępnej tutaj.

Wyrażam zgodę na przekazywanie przez Axpo Polska z siedzibą w Warszawie, Rondo Daszyńskiego 2B, 00-843 Warszawa oraz stosowanie umocowanych partnerów Axpo Polska informacji handlowych za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji: