Prąd dla firm Rumia

Przyjazny środowisku biznes ma coraz większe znaczenie dla konsumentów. Poszukują więc oni firm stosujących nowoczesne metody. Od tych trendów nie jest wolna również Rumia. Prąd dla firm z naszej oferty jest w 100% ekologiczny, a przy tym znacznie tańszy od usług, które proponuje konkurencja. Dlatego zaufało nam już tysiące klientów w całej Polsce.W kwestii takiej, jak energia dla firm Rumia może wiele zyskać dzięki współpracy z nami. Po podpisaniu umowy przyznajemy certyfikat pochodzenia energii oraz pakiet promocyjny „Firma z dobrą energią”, które są ważne zarówno dla klientów, jak i partnerów biznesowych.

Zainteresowaliśmy Cię?

Uzupełnij dane o firmie a skontaktujemy się z ofertą dopasowaną do Twoich potrzeb

NIP Firmy

Email

Numer telefonu

+48

Dodaj zdjęcie faktury u obecnego sprzedawcy

Przeciągnij lub kliknij, aby dodać plik

Okres wypowiedzenia umowy u obecnego sprzedawcy

Wyrażam zgodę na przekazywanie przez Axpo Polska z siedzibą w Warszawie, Rondo Daszyńskiego 2B, 00-843 Warszawa, informacji handlowych za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji:

Podane dane osobowe będą przetwarzane aby skontaktować się z Państwem w celu przekazania informacji dotyczących produktów i usług oferowanych przez Axpo Polska sp. z o.o. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu uprawnieniach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności dostępnej tutaj

Gwarancja
stałej ceny

Opłata handlowa od:

1

zł/mc

Axpo Polska jest częścią Grupy Axpo z siedzibą główną w Szwajcarii będącej wytwórcą, partnerem w obrocie oraz sprzedawcą energii dla 3 milionów Klientów w 29 krajach europejskich oraz USA. 5 000 pracowników łączy w sobie ponad 100 lat doświadczenia w produkcji energii przyjaznej dla środowiska i pasji do innowacyjnych rozwiązań w celu stworzenia zrównoważonej ekologicznie przyszłości.