Prąd dla firm wielkopolskie

Odnawialna energia dla firm w województwie wielkopolskim – przejrzyste warunki umowy i korzystny cennik

Wbrew pozorom odnawialna energia dla firm w Wielkopolskiem nie musi wiązać się z żadnymi dodatkowymi opłatami oraz niezbyt korzystnymi warunkami umowy. Axpo, jako dostawca prądu dla firm w województwie wielkopolskim, zapewnia swoim klientom atrakcyjny cennik, który nie zmienia się po upływie zaledwie kilku miesięcy, a także możliwość wydania specjalnego certyfikatu potwierdzającego pozytywny wpływ przedsiębiorstwa na środowisko. Dzięki temu właściciele firm mogą łatwiej stworzyć pozytywny wizerunek swojej działalności, który przyciągnie partnerów biznesowych oraz klientów. Warto również pamiętać o tym, że w województwie wielkopolskim prąd dla firm, który pochodzi z odnawialnych źródeł, staje się powszechnym rozwiązaniem w każdym nowoczesnym przedsiębiorstwie.

Zainteresowaliśmy Cię?

Uzupełnij dane o firmie a skontaktujemy się z ofertą dopasowaną do Twoich potrzeb

NIP Firmy

Email

Numer telefonu

+48

Dodaj zdjęcie faktury u obecnego sprzedawcy

Przeciągnij lub kliknij, aby dodać plik

Okres wypowiedzenia umowy u obecnego sprzedawcy

Wyrażam zgodę na przekazywanie przez Axpo Polska z siedzibą w Warszawie, Rondo Daszyńskiego 2B, 00-843 Warszawa, informacji handlowych za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji:

Podane dane osobowe będą przetwarzane aby skontaktować się z Państwem w celu przekazania informacji dotyczących produktów i usług oferowanych przez Axpo Polska sp. z o.o. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu uprawnieniach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności dostępnej tutaj

Gwarancja
stałej ceny

Opłata handlowa od:

1

zł/mc

Axpo Polska jest częścią Grupy Axpo z siedzibą główną w Szwajcarii będącej wytwórcą, partnerem w obrocie oraz sprzedawcą energii dla 3 milionów Klientów w 29 krajach europejskich oraz USA. 5 000 pracowników łączy w sobie ponad 100 lat doświadczenia w produkcji energii przyjaznej dla środowiska i pasji do innowacyjnych rozwiązań w celu stworzenia zrównoważonej ekologicznie przyszłości.