Prąd dla firm Leszno

Leszno prąd dla firm

Co zrobić, by w tak dynamiczne rozwijającym się mieście, jak Leszno prąd i gaz dla firm nie były poważnym obciążeniem finansowym dla budżetu przedsiębiorstwa? Zmienić dostawcę energii na Axpo! Oferujemy rynkowe stawki za 1kWh oraz gwarancję stałej ceny do 36 miesięcy. Jeśli interesuje Cię zielona energia dla firm Leszno jest miastem, na którego obszarze możesz korzystać z prądu wytworzonego z odnawialnych źródeł i zyskać zielony certyfikat. Już dziś spytaj o ofertę i podpisz umowę online bez opuszczania biura!

Zainteresowaliśmy Cię?

Uzupełnij dane o firmie a skontaktujemy się z ofertą dopasowaną do Twoich potrzeb

NIP Firmy

Email

Numer telefonu

+48

Dodaj zdjęcie faktury u obecnego sprzedawcy

Przeciągnij lub kliknij, aby dodać plik

Okres wypowiedzenia umowy u obecnego sprzedawcy

Wyrażam zgodę na przekazywanie przez Axpo Polska z siedzibą w Warszawie, Rondo Daszyńskiego 2B, 00-843 Warszawa, informacji handlowych za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji:

Podane dane osobowe będą przetwarzane aby skontaktować się z Państwem w celu przekazania informacji dotyczących produktów i usług oferowanych przez Axpo Polska sp. z o.o. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu uprawnieniach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności dostępnej tutaj

Gwarancja
stałej ceny

Opłata handlowa od:

1

zł/mc

Axpo Polska jest częścią Grupy Axpo z siedzibą główną w Szwajcarii będącej wytwórcą, partnerem w obrocie oraz sprzedawcą energii dla 3 milionów Klientów w 29 krajach europejskich oraz USA. 5 000 pracowników łączy w sobie ponad 100 lat doświadczenia w produkcji energii przyjaznej dla środowiska i pasji do innowacyjnych rozwiązań w celu stworzenia zrównoważonej ekologicznie przyszłości.