Prąd dla firm Szczecin

Energia dla firm Szczecin

Jeśli miastem, w którym znajdują się Twoje biuro, hala produkcyjna, magazyn lub sklep jest Szczecin prąd dla firm nie musi znacząco obciążać Twojego budżetu. Wybierając ofertę Axpo, zyskujesz pewność niezmiennej ceny za 1kWh przez cały okres umowy. Dodatkowo korzystasz z odnawialnej energii, otrzymując od nas zielony certyfikat. Jeśli Twoim priorytetem jest niedroga, ekologiczna energia dla firm Szczecin to jedno z wielu miast w Polsce, gdzie możesz skorzystać z naszych usług. Już dziś wybierz prąd od Axpo i sprawdź, jak wiele możesz zyskać!

Zainteresowaliśmy Cię?

Uzupełnij dane o firmie a skontaktujemy się z ofertą dopasowaną do Twoich potrzeb

NIP Firmy

Email

Numer telefonu

+48

Dodaj zdjęcie faktury u obecnego sprzedawcy

Przeciągnij lub kliknij, aby dodać plik

Okres wypowiedzenia umowy u obecnego sprzedawcy

Wyrażam zgodę na przekazywanie przez Axpo Polska z siedzibą w Warszawie, Rondo Daszyńskiego 2B, 00-843 Warszawa, informacji handlowych za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji:

Podane dane osobowe będą przetwarzane aby skontaktować się z Państwem w celu przekazania informacji dotyczących produktów i usług oferowanych przez Axpo Polska sp. z o.o. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu uprawnieniach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności dostępnej tutaj

Gwarancja
stałej ceny

Opłata handlowa od:

1

zł/mc

Axpo Polska jest częścią Grupy Axpo z siedzibą główną w Szwajcarii będącej wytwórcą, partnerem w obrocie oraz sprzedawcą energii dla 3 milionów Klientów w 29 krajach europejskich oraz USA. 5 000 pracowników łączy w sobie ponad 100 lat doświadczenia w produkcji energii przyjaznej dla środowiska i pasji do innowacyjnych rozwiązań w celu stworzenia zrównoważonej ekologicznie przyszłości.